Aktualności #15

1.01.2018

Witam w Nowym roku 2018 !

Tak więc moi drodzy rozpoczął się nowy rozdział. Piszę tak z kilku powodów. Po pierwsze moja chwilowa nieobecność, która przedłużyła się do pięciu miesięcy nareszcie się skończyła ( przynajmniej tak sądzę ).
Wiązała się ona z paroma przyczynami.  Po pierwsze i co najważniejsze, zmieniłem moje stanowisko pracy. Teraz zajmuje się czymś innym, tak więc modelowanie w programie 3ds Max, przeszło do sfery hobby. Ogólnie dzięki temu czuję, że regeneruje moje siły. Drugim czynnikiem, była modernizacja mojego miejsca „pracy”. Tak dosłownie, nowe usatwienie mebli, nowe biurko, inny kolor ściany. Taki swoisty restart. I ostatnia trzeciarzecz ( być może najważniejsza ), to swoisty upgrade mojej jednostki komputerowej. Tu w szczególności najbardziej irytującą częścią procesu było wgrywanie wszystkiego od początku. Nowy system, nowe dyski i ogromna masa danych do przegrania, i tuzin programów do zainstalowania. Tak więc cały ten okres był dla mnie bardzo roboczy, i dopiero z nadejściem Świąt Bożego Narodzenia odpocząłem od tego wszystkiego. Zmiany są jak najbardziej pozytywne i bardzo się z nich cieszę. Naturalnie zmiany będą następować, ale to już nie będzie  ( przynajmniej mam taką nadzieję ) w tak skompresowanej formie.

Tak więc korzystając z okazji, życzę wszystkim i sobie produktywności i oby Ten Rok, był lepszy od poprzedniego, ale gorszy od kolejnego !
Pozdrawiam
Mavis Ordos

 

Poprzednia Aktualność

Dodaj komentarz