Personal Military Computer

15.11.2018

 

Personal Military Computer ( PMC ) – Wojskowy Komputer Osobisty

Dziś prezentuje wam oto takie przenośne urządzonko, nad którym myślałem, a raczej rozpocząłem prace 28.09.2015. W sumie to taka zapowiedź tego co nadchodzi. Bo prawda jest taka, że jeszcze nie wymodelowałem tyłu urządzenia 🙁 . Dlatego o szczegółach i innych ciekawostkach rozpiszę się przy kolejnej odsłonie.

Co widać na zdjęciu ? Jak widać PMC wyświetla informacje o niesprawnym Generatorze Grawitacji, z tym faktem wiąże się pewien przechył okrętu na którym to urządzenie się znajduje. Przechył jest uwidoczniony przez napój w szklance. Poniżej załączam widok na siatkę. Jeśli dobrze się przypatrzycie, to dostrzeżenie lekką poświatę czerwonego światła – to znak że na pokładzie włączyły się światła ostrzegawcze.  Naturalnie model powstał w programie 3Ds Max, przy czym sam render został lekko polepszony w Photoshopie. Jeśli chodzi o sam model to w celu wygładzenia modeli użyłem jeszcze TurboSmoth`a, oraz silnika MentalRey.

Podgląd sceny w 3ds Max

 

Jak widać surowy obraz przed renderingiem ( przynajmniej moim zdaniem) dobrze się prezentuje.

Siatka

 

Jeśli chodzi o siatkę, to widać na nim parę szczegółów, mianowicie fakt, że przyciski mają swoją głębokość, oraz fakt, że dolna część korpusu jest lustrzanym odbiciem górnej części – tak jak już pisałem, jeszcze nie wykonałem tyłu. Uważni mogą też zaobserwować pewne dodatkowe żłobienia które ciągną się pionowo przez środek PMC. Co będzie z tego wynikać ? Niestety musicie wykazać się cierpliwością… przynajmniej do kolejnej odsłony tego projektu.

Mavis

Dodaj komentarz